Comments: 13
  • #13

Krystiana i Dominiki (Thursday, 11 August 2016 10:37)

Bardzo wszystkim dziękuje za wszystkie dni spędzone Krystiana a szczególnie pani Bożence i mam taką nadzieje że Dominika tez będzie taka zadowolona jak do tej pory,wszystkim dziękuje bo to jest zasługa wszystkich osób pracujących ,za taki dobry i ciepły klimat w tym przedszkolu.Jest po prostu super!

• #12

Zabawki dla dzieci (Tuesday, 02 August 2016 11:37)

Przedszkole na szóstkę z plusem! Szczególne podziękowania dla sympatycznych, troskliwych i zawsze służących pomocą Pań wychowawczyń :)

• #11

Mama Ninki (Friday, 01 July 2016 00:16)

Serdecznie dziękujemy za wszystko, wszystkim paniom przedszkolankom. Bezustannie, a to już 6 lat, współpraca z wami to czysta przyjemność. Nina zachwycona, Hania wspomina wspaniale każdy dzień spędzony w murach tego przedszkola. Do zobaczenia po wakacjach! Wszystkiego dobrego!

• #10

Mama Sławka (Wednesday, 29 June 2016 16:38)

Pierwszy rok mojego szkraba w przedszkolu zakończony. Syn zachwycony i my -rodzice również. Cały rok pod znakiem świetnej zabawy, nauki, zajęć otwartych, wycieczek, imprez i różnorodnych zajęć wpierających rozwój dzieciaków.
    Dziękujemy za ten cudowny czas przede wszystkim Pani Ewelince i Pani Dyrektor, Pani Iwonce i Pani Eli oraz wszystkim pracownikom przedszkola, którzy zawsze są mili, uśmiechnięci i służą pomocą.
    Życzymy wszystkim udanych wakacji i do zobaczenia we wrześniu :)
    Sławek z rodzicami

• #9

Catering dla przedszkoli (Wednesday, 15 July 2015 13:59)

Bardzo dobra strona czytelna i przejżysta

• #8

USA (Saturday, 27 December 2014 00:23)

Przedszkole na wysokim poziomie.

• #7

Agnieszka (Sunday, 29 June 2014 21:13)

Kolejny rok zamknięty. Chciałabym podziękować Pani Beacie za niesamowitą pracę ze słoneczkami. To co się działo w tej grupie zachwyciło dzieci i rodziców. Do zobaczenia w motylkach!

• #6

Wiola (Sunday, 22 June 2014 21:16)

Dobiega końca rok przedszkolny 2013/2014.Mnóstwo konkursów, uroczystości i imprez są już tylko wspomnieniem. Jednak dla naszych dzieci to niezapomniane chwile, nowe odkrycia i doświadczenia. Za wszystkie pomysły, ogromne zaangażowanie i wytrwałość w pracy z naszymi pociechami składam z serca płynące DZIĘKUJĘ.

• #5

Motylek (Wednesday, 04 June 2014 20:48)

Duże pokłony dla całej Kadry Przedszkolnej za wspaniały festyn rodzinny, który mimo całkowicie niesprzyjających warunków wypadł SUPER!!! zresztą jak co roku - zawsze się udaje!!! A to zasługa wspaniale zgranej 'Ekipy' Przedszkolnej jak również dużego zaangażowania Rodziców Naszych Przedszkolaków. Moi Drodzy Państwo - BRAWOOO!!! Dziękuję w imieniu swoim i nie tylko ;)

• #4

Mama Marty (Wednesday, 28 May 2014 22:11)

Cytując córkę napiszę: MOJE PRZEDSZKOLE JEST SUPER!!!
    A ja jako rodzic mogę tylko to stwierdzenie w pełni potwierdzić!
    Dziękuję Pani Ewelince, Pani Dyrektor i Wszystkim Pracownikom Przedszkola za zaangażowanie, opiekę i wielką pracę włożoną w wychowanie naszych dzieci!

• #3

Wiola (Wednesday, 28 May 2014 21:41)

Bardzo dziękujemy za moc wrażeń i mnóstwo atrakcji w noc piżamową dla naszego syna i wszystkich dzieci z grupy motylków. Cudowny pomysł, świetna organizacja, rewelacyjna opieka.

• #2

Asia (Wednesday, 06 November 2013 08:53)

Najlepsze przedszkole jakie może być. Cudowna Pani Dyrektor i ogromnie zaangażowana kadra pedagogiczna.

• #1

Administratorzy. (Tuesday, 20 November 2012 23:40)

Witamy na stronie naszego przedszkola!Zapraszamy do współtworzenia strony.Prosimy o komentarze, wskazówki i porady. Pozdrawiamy! Administratorzy.